Messi koronowany na króla trzeciego pokolenia!

2022-12-20

Wczesnym rankiem 19 grudnia czasu pekińskiego na stadionie Lusail zakończyły się mistrzostwa świata w Katarze 2022. W finale Argentyna pokonała broniącą tytułu Francję 7:5 (4:2 w rzutach karnych) i po raz trzeci w historii zdobyła mistrzostwo świata. 35-letni Messi po raz piąty wystąpił na mundialu, w finale strzelił dwie bramki i ostatecznie zdobył Puchar Herkulesa.

W tym meczu Messi, który rozpoczął grę, zapoczątkował swój 26. mecz w Pucharze Świata, wyprzedzając niemiecką legendę Matthausa i zostając zawodnikiem, który brał udział w największej liczbie meczów Pucharu Świata. Drużyna Francji jest obrońcą tytułu mistrza świata, a drużyna Argentyny jest mistrzem ostatniego Copa America. Obie drużyny spotkały się w 1/8 finału ostatniego mundialu, kiedy to francuska drużyna pokonała argentyńską 4:3. Ten mecz to bezpośredni dialog między Messim i Mbappe, starymi i nowymi królami, a obaj będą również rywalizować o złotego buta tego Pucharu Świata.

W pierwszej połowie Di Maria wykonał rzut karny, Messi wykonał rzut karny, a następnie Di Maria strzelił kolejnego gola; w drugiej połowie Mbappe strzelił 2 gole w 97 sekund, aby wyrównać wynik. Po 90 minutach oba zespoły zremisowały i przystąpiły do ​​dogrywki. W drugiej połowie dogrywki Messi strzelił swoją siódmą bramkę w tych mistrzostwach świata, Mbappe skompletował hat-tricka z rzutu karnego, a obie drużyny zdobyły po dogrywce 3:3! W rzutach karnych argentyńska drużyna pokonała francuską drużynę 7:5 i po raz trzeci zdobyła mistrzostwo świata!

Xiamen Xinkangfei Import and Export Co., Ltd. powstała w Xiamen w Chinach w 2017 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakościsedesy,z roczną wartością produkcji około 300 milionów. W naszej fabryce znajduje się 250 maszyn, w tym wtryskarki, prasy i maszyny do kontroli jakości. Certyfikaty: ISO9001, BCCTV, BSCI, TUV, DIN19516 itp. OEM: Kolor, logo, opakowanie i formę produktu można dostosować Usługa: Kompleksowa obsługa przed, w trakcie i po sprzedaży. Wszystkie nasze produkty są wysoko cenione na różnych rynkach na całym świecie.